top of page
Modern Architecture

Import z Chin
IMPORTCHINA

Import z Chin - IMPORTCHINA

Świadczymy specjalistyczne usługi B2B dla importerów towarów z Chin.
Koncentrujemy się na sprawdzaniu wiarygodności chińskich dostawców dla importerów towarów z Chin. Dzięki stałemu dostępowi do baz danych oraz specjalistycznych portali partnerskich jesteśmy w stanie w krótkim czasie zidentyfikować oszustwo (scam), przeprowadzić badanie due diligence, aby ocenić, czy konkretny dostawca z Chin jest wiarygodny, jak również przejrzeć dokumenty handlowe i monitorować dostawy, aby uniknąć pułapek oszustwa i ryzyka prawnego.

 

Dzięki stałej współpracy z zaufanymi partnerskimi kancelariami prawnymi na terenie Chin wspomagamy proces zakupowy i możemy zweryfikować kontrahenta chińskiego przed przystąpieniem klienta do transakcji oraz przed wysłaniem jakichkolwiek zaliczek do Chin.

Obecnie transakcje międzynarodowe z Chinami z uwagi na ograniczony dostęp do danych finansowych oraz niską wiedzę o faktycznym statusie partnerów biznesowych, obarczone są znacznym ryzykiem.


Nasza usługa subskrypcyjna IMPORTCHINA ma charakter rocznej subskrypcji usługi prawnej, dzięki której następuje zabezpieczenie interesów firmy Klienta, szybka identyfikacja podejrzanych transakcji,
sprawdzenie kontrahenta w Chinach celem określenia wiarygodności pod kątem współpracy, szybkie sprawdzenie dokumentacji handlowej i warunków płatności i dostawy przez Kancelarię celem ewaluacji potencjalnego ryzyka, porada prawna mająca na celu uchronienie klienta przed potencjalnym oszustwem, pośrednictwo w kontakcie z firmą w Chinach celem uzyskania warunków dostawy i płatności.


Aby uzyskać dalsze szczegóły, zapraszamy do kontaktu:
-  info@dcmrlegal.com

- GSM +48 507 723 805

Zapytaj o usługę

Thanks for submitting!

bottom of page